ANNAMED

Przychodnia stomatologiczna

dr Anna Kowacz Stojak

Warszawa

ul. Króla Maciusia 10

tel.: +48 22 812 44 36

tel.: +48 695 773 308

NASZE SPECJALNOŚCI

aby uczynić naszych Klientów bardziej szczęśliwych

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

 

wypełnienia, odbudowy, licówki kompozytowe

PEDODONCJA

 

leczenie zębów, mlecznych, profilaktyka przeciwpróchnicowa

ORTODONCJA

 

aparaty stałe, aparaty ruchome, zamki metalowe, porcelanowe

ENDODONCJA

 

mechaniczne opracowywanie kanałów, wypełnianie kanału gutaperką

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

 

wybielanie zębów, zamykanie diastem, licowanie zębów

IMPLANTOLOGIA

 

implanty tytanowe, odbudowy protetyczne na implantach, zabiegi okołoimplantacyjne regeneracji kości, podniesienie dna zatoki szczękowej

CHIRURGIA STOMATOLO-

GICZNA

 

ekstrakcje zębów, dłutowanie ósemek, podcinanie wędzidełek, resekcje, regeneracja kości, hemisekcja

PROFILAKTYKA

 

instruktaż higieny, usuwanie kamienia – scaling, piaskowanie, lakierowanie, znoszenie nadwrażliwości, fluoryzacja

PROTETYKA

 

protezy częściowe i całkowite, protezy szkieletowe, wkłady koronowo-korzeniowe, korony pełnoceramiczne, protetyka na implantach inlay, onlay

Najszybszy i najbardziej efektywny system wybielania aktywowany światłem. Zaawansowana technologia połączona z ergonomią urządzenia zapewnia pacjentowi wysoki komfort podczas wybielania.

Cały zabieg to zaledwie trzy 15-minutowe sesje z przerwami na zmianę żelu. SYSTEM PHILIPS ZOOM WHITE SPEED w procesie wybielania wykorzystuje opatentowaną reakcje „photo-fentom”, która zachodzi pomiędzy znajdującym się w żelu nadtlenkiem wodoru a żelazem. Związki te w połączeniu tworzą rodnik grupy wodorotlenowej określany mianem „pogromcy przebarwień”.

Światło emitowane przez lampę PHILIPS ZOOM WHITE SPEED w sposób cykliczny odnawia żelazo. Pozwala to na utrzymanie ciągłej produkcji rodników grupy wodorotlenowej i szybsze usuwanie przebarwień, co w oczywisty sposób poprawia rezultaty wybielania. Dzięki tej unikalnej reakcji możliwe było obniżenie stężenia żelu wybielającego. Philips Zoom White Speed jest zatem jedynym systemem wykorzystującym relatywnie niskie stężenie żelu (25% H2O2), przez co proces wybielania jest bardziej stabilny, zaś uzyskiwane za jego pomocą rezultaty utrzymują się znacznie dłużej niż w przypadku konkurencyjnych systemów. Niskie stężenie preparatu wybielającego oznacza co ważne - zmniejszenie nadwrażliwości zarówno w trakcie jak i po zabiegu.

BADANIA KLINICZNE DOTYCZĄCE SYSTEMU ZOOM! DOWODZĄ, że żaden inny system wybielający nie oferuje tak wysokiej skuteczności działania w tak krótkim czasie. Żel wybielający Zoom! wykorzystuje opatentowaną technologię Photo Fenton – reakcję chemiczną zachodzącą pomiędzy nadtlenkiem wodoru a związkiem żelaza (zawartym w żelu fotoaktywatorze). System Zoom! to na dzień dzisiejszy najlepsze rozwiązanie jakie możesz zaoferować swoim pacjentom.

 

W celu umówienie wizyty prosimy o kontakt tel.: +48 22 812 44 36 lub +48 695 773 308

INVISALIGN to najbardziej zaawansowany system przezroczystych nakładek stosowany zamiast klasycznego aparatu ortodontycznego. Nakładki INVISALIGN są wytwarzane w bardzo precyzyjnej technologi druku 3D z opatentowanego materiału SmartTrack. Są idealnie dopasowane i przystosowane tylko do Twojego uśmiechu, dlatego w bardzo precyzyjny i niezauważalny dla Ciebie sposób przemieszczają Twoje zęby, aby Twój uśmiech był piękniejszy z każdym kolejnym dniem. Można je w każdej chwili zdjąć i założyć, np w trakcie mycia zębów lub spożywania ulubionych posiłków. Kiedy nakładki nosimy na zębach, są właściwie niewidoczne. Umożliwiają swobodne mówienie bez seplenienia i normalne funkcjonowanie. Nakładki INVISALIGN w przeciwieństwie do tradycyjnych aparatów ortodontycznych z metalowymi zamkami, charakteryzują się komfortem noszenia i nie ranią tkanek otaczających. Działają w sposób niezauważalny dla Ciebie kiedy śpisz, pracujesz, uczysz się lub uprawiasz sport.

Dzięki nakładkom INVISALIGN w łatwiejszy sposób zadbasz o higienę jamy ustnej. Przed myciem zębów wystarczy, że zdejmiesz nakładki, dokładnie je wyszczotkujesz i wynitkujesz. W potwierdzonych badaniach, pacjenci noszący aparat INVISALIGN mają nawet o 60% lepszą higienę w porównaniu do pacjentów noszących tradycyjny aparat ortodontyczny.

Długość leczenia uzależniona jest rodzajem wady i jej poziomem. Z reguły leczenie trwa od 9 miesięcy do maksymalnie 2 lat. Dzięki komputerowemu planowaniu, zestaw nakładek przemieszcza zęby z bardzo dużą przewidywalnością i w precyzyjnie ustalonym czasie, właśnie dlatego leczenie jest krótsze w porównaniu do leczenia tradycyjnym aparatem stałym.

 

W celu umówienie wizyty prosimy o kontakt tel.: +48 22 812 44 36 lub +48 695 773 308

GŁÓWNYM ZADANIEM MEDYCYNY ESTETYCZNEJ jest poprawa jakości życia pacjentów. Dyscyplina ta pozwala usunąć niedoskonałości o różnym podłożu, co przekłada się na satysfakcję z własnego wyglądu. Nastawiona jest przede wszystkim na działania profilaktyczne, ale również leczy zaawansowane zmiany. W dużej mierze skupia się na ZAHAMOWANIU PROCESÓW STARZENIA SIĘ SKÓRY I LIKWIDACJI ZMARSZCZEK, ale przynosi też dobre efekty w zwalczaniu wielu innych problemów natury estetycznej.

Poza problematyką starzenia medycyna estetyczna zajmuje się również korektą szeroko pojętych defektów estetycznych o rozmaitym podłożu, takich jak: blizny, zapadnięte policzki, miejscowa otyłość, cellulit, rozstępy i wiele innych mogących wpłynąć na dyskomfort płynący z własnego wyglądu.

Współczesna medycyna estetyczna daje ogromne MOŻLIWOŚCI POPRAWIANIA WYGLĄDU TWARZY I CIAŁA. Wśród oferowanych zabiegów na szczególną uwagę zasługują te, które wspomagają naturalne mechanizmy regeneracyjne i rewitalizacyjne skóry. Korzystanie z nich jest doskonałą profilaktyką, która nie tylko w widoczny sposób opóźnia pojawienie się niedoskonałości, ale poprawia wygląd skóry i wpływa na dobre samopoczucie. Medycyna estetyczna oferuje szeroki i różnorodny zakres usług. Najczęściej kojarzymy ją z wypełnianiem ust, korektą owalu twarzy bądź wykorzystaniem botoksu. W jej zakresie leżą również zabiegi z zakresu usuwania tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów i blizn, leczenia nadmiernej potliwości czy wypadania włosów. DUŻĄ ROLĘ ODGRYWAJĄ TAKŻE ZABIEGI REWITALIZUJĄCE SKÓRĘ – W TYM  MEZOTERAPIA.

 

W celu umówienie wizyty prosimy o kontakt tel.: +48 22 812 44 36 lub +48 695 773 308

Dbałość o zdrowie Pacjentów wraz z najwyższymi kompetencjami naszych lekarzy stomatologów to specjalność naszej Przychodni. Realizujemy to dzięki współpracy z doświadczonymi i stale podnoszącymi swoje kwalifikacje lekarzami stomatologii i higienistkami. Nasza Przychodnia Stomatologiczna wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęt. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi laboratoriami – efektem jest doskonała jakość wykonanych prac. Każdy Pacjent może liczyć na opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie.

CENNIK – FORMY PŁATNOŚCI

W Przychodni Stomatologicznej ANNAMED na pierwszej wizycie konsultacyjnej, każdy lekarz prowadzący omawia z Państwem szczegółowy plan leczenia oraz wycenę przyszłego wykonywanego leczenia, najczęściej składającego się z kilku etapów najkorzystniejszych dla Państwa.

 

Płatności możecie Państwo uregulować gotówką lub kartą płatniczą.

PROMOCJA!

aby skorzystać z wybranych promocji prosimy zadzwonić:

tel. 22 812 44 36

ANNAMED

Przychodnia stomatologiczna

dr Anna Kowacz Stojak

 

Warszawa

ul. Króla Maciusia 10

tel.: +48 22 812 44 36

tel.: +48 695 773 308

GODZINY PRZYJĘĆ: PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK: 9:00 – 20:00, SOBOTA: 10:00 – 13:00

GABINET PRZYJAZNY PACJENTOWI